Expon alustava tarkempi aikataulu on varmistunut ja näyttää tältä:

13:00 Ovet auki
14:30 Bobby Rock: Q&A
15:00 Bobby Rock M&G/signing after Q&A
15:30 Gary Shea Q&A
16:15 Gary Shea M&G/signing after Q&A
17:00 Bruce Kulick Q&A
18:00 Ovet kiinni

21:00 Ovet auki
21:30 KAF Allstars
22:15 Bobby Rock drum clinic feat. guests
23:15 Bruce Kulick,Lordi & band
23:45 Bruce Kulick,Lordi,Bobby Rock, Gary Shea+band
00:00 Lordi M&G ja kuvaukset
00:30 Dear Victims
03:30 Ovet kiinni

Lisäksi pienenä lisämausteina…

Bazie form 69eyesBazie, 69 Eyes:stä tulee pistäytymään lavalla osoittamassa tribuuttia KISSille….
 

 

 

 

 

ja Hollanin sisararmeija tulee moikkaamaan omalla oheismateriaalillaan!

 

 

 

 

 

Rock on!!